Kim sërish thekson linjat

Kanye West e befasoj atë me një shëtitje për të parë performancën e Celine Dion në Las Vegas, duke festuar kështu përvjetorin e pestë të martesës.

Dhe kur u kthyen në shtëpi tek katër fëmijët e tyre, Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj reper janë fotografuar në hyrje të dielën mbrëma.

Bukuroshja 38 vjeqare kishte veshur një veshje të bardhë derisa mbahej në krahun e burrit të saj.